Motylarnia Władysławowo Port

  • location_on Władysławowo, ul. Portowa 22
  • phone 574 859 264

Motylarnia Port Władysławowo! - Wyjątkowa atrakcje nad Morzem Bałtyckim

Jeżeli poszukujesz atrakcji na Półwyspie Helskim, która na długo pozostanie Ci w pamięci, Motylarnia Władysławowo z pewnością Cię zainteresuje!

W tym magicznym miejscu, w którym egzotyczne motyle i ćmy ze wszystkich stron świata swobodnie latają między Tobą, poczujesz się niczym na wakacjach w prawdziwych tropikach.

Motylarnia Władysławowo to największa Motylarnia w Polsce - co roku przyciąga mnóstwo turystów, zainteresowanych możliwością przeżycia niezapomnianej przygody.

Nie chcesz zachowywać tych magicznych chwil tylko we wspomnieniach? Żaden problem – wyprawę do motylarni możesz fotografować, a nawet wynająć obiekt w celu przeprowadzenia prywatnej sesji zdjęciowej!

Motylarnia Władysławowo to również znakomita atrakcja dla dzieci nad morzem, ponieważ można skorzystać z pomocy bezpłatnego przewodnika, który opowie wiele ciekawych informacji i ciekawostek o życiu tych najpiękniejszych owadów!

  • Satysfakcja z odwiedzin motylarni Władysławowo nie zależy od pogody – nawet jeśli za oknem deszcz, u nas poczujesz się jak w ciepłej tropikalnej dżungli!

  • Możliwość wynajęcia obiektu dla zorganizowania sesji fotograficznej to wspaniała okazja dla nowożeńców czy influencerów, pragnących pochwalić się wyprawą do motylarni!

  • Nasi wykwalifikowani przewodnicy z przyjemnością oprowadzą Państwa po całym obiekcie, zdradzając najbardziej fascynujące fakty o hodowanych motylach i roślinności. Walory edukacyjne czynią z tej atrakcji dla dzieci we Władysławowie genialny pomysł na wycieczkę!

  • W motylarni Władysławowo czekają na Ciebie dziesiątki wspaniałych okazów motyli i ciem, których widok zapiera dech w piersiach!

Motylarnia Port Władysławowo to miejsce, w którym spełniają się marzenia o wyciecze do raju na ziemi.

Zachęcamy do odwiedzin oficjalnej strony internetowej motylarni:

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/.

Tam zapoznasz się z najważniejszymi informacjami, w tym z cenami usług czy godzinami i, a także przeczytasz o niektórych z naszych motyli.

Motylarnia Władysławowo to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego!

 

Motylarnia Port Władysławowo

Ul: Portowa 22

Władysławowo

( przy wejściu na plażę nr 1 )

Tel: 574 859 264

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/

 

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0