Atrakcje w Juracie

(19)

Plaża w Juracie W Juracie znajdziemy dwie plaże: szerszą i chętniej odwiedzaną położoną nad otwartym morzem - na tej plaży stoją bary i żółte osłony dla plażowiczów, kształtem przypo... więcej »

Dojście od ul. Międzymorze

Molo w Juracie Molo w Juracie to drewniana konstrukcja o długości 320 metrów. Molo położone jest od strony zatoki Puckiej i jest przedłużeniem ulicy Międzymorze - deptaka Juraty. Molo powst... więcej »

Przedłużenie ul. Międzymorze

Pomnik Juraty Pomnik Juraty znajduję się przy ulicy Międzymorze. Jest to obowiązkowy punkt każdej osoby, która odwiedza Juratę. Pomnik zlokalizowany jest obok fontanny, zostały one odsłonię... więcej »

ul. Międzymorze

Wieża Widokowa Jest to miejsce, które warto odwiedzić. Z wieży rozprzestrzenia się przepiękna panorama na całą Juratę. Idealne miejsce, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie, które zachwyci... więcej »

ul. Świętopełka 3

MOTYLARNIA W PORCIE WŁADYSŁAWOWO Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu ! Przebywając  w sezonie let... więcej »

ul. Hryniewieckiego 2, Władysławowo

Park Linowy Ju - huu!  Jest to idealna atrakcja dla wszystkich. Tutaj nie ma limitu wiekowego, niezależnie od wieku, jeżeli lubisz aktywny wypoczynek, musisz odwiedzić to miejsce. Ta atrakcja... więcej »

ul. Wojska Polskiego 5, Jurata

Ścieżki rowerowe w Juracie Wzdłuż całej Mierzei Helskiej od Helu aż po Władysławowo można korzystać ze ścieżki rowerowej. Dalej ścieżką można przejechać z Władysławowa do Pucka. Niestety, jes... więcej »

Loty Widokowe na Półwyspie Helskim Dysponujemy dwoma statkami powietrznymi, samolotem Cessna 172 i helikopterem Bell 407. Lot odbywa się na wysokości 300-400 m, oferując wspaniały wido... więcej »

Mickiewicza (droga wojewódzka 216), Jastarnia

Mierzeja Helska Półwysep Helski z geograficznego punktu widzenia nie jest półwyspem, choć wyglądem półwysep przypomina. To jednak Mierzeja Helska, ponieważ powstała w charakte... więcej »

Hel Hel to miejscowość na końcu helskiej mierzei zwanej Półwysep Helski. Prawa miejskie nadane zostały Helowi już w XIII wieku. Do XV w. Hel był ważnym ośrodkiem handlowym, później u... więcej »

Jastarnia Od 1973 roku Jastarnia leżąca na Mierzei Helskiej jest małym (ok 4 tys. mieszkańców) miastem. Poprzednio była to cicha osada rybaków - dopiero z doprowadzeniem w latach XX-... więcej »

Kuźnica Kuźnica to miejscowość, która powstała kiedy mierzeja helska była jeszcze ciągiem wysepek. Dziś, pomimo iż mierzeja jest w okolicach Kuźnicy najwęższa (ok 200 m), to jednak miejscow... więcej »

Chałupy Chałupy to niezwykle popularna miejscowość wczasowa położona na Mierzei Helskiej, zaledwie osiem kilometrów od Władysławowa. Nazwa Chałupy pojawiła się po raz pierwszy w 1920 roku,... więcej »

Władysławowo Władysławowo swoją nazwę zawdzięcza królowi Władysławowi IV, który w 1635 r. zadecydował żeby zbudować tutaj fort. Dzisiejsze Władysławowo powstało w latach 50-ych XX st... więcej »

Chłapowo Chłapowo to kiedyś nadmorska osada rybacka na Pobrzeżu Kaszubskim, aktualnie zaś, prężnie rozwija się tutaj turystyka. Chłapowo usytuowane jest na urwistym wybrzeżu klifowym, a nadbałtyck... więcej »

Jastrzębia Góra Letnisko Jastrzębia Góra położone jest na wysokim (32.8 m n.p.m.), klifowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Miejscowość nie posiada nazbyt długiej przeszłości. Najwcześni... więcej »

Rozewie Rozewie przez lata słynęło z tego, że Przylądek Rozewie był najdalej na północ wysuniętym punktem Polski. Po dokładnych analizach (w 2000r.) okazało się, że punkt ten zlokalizo... więcej »

Karwia Karwia była ongiś rybacką wioską, dzisiaj to niezwykle popularne, morskie letnisko z dwoma kąpieliskami. Historia letniska w Karwi sięga lat międzywojennych, kiedy to do Karwi zaczęli przyb... więcej »

Jurata to wyjątkowo młoda miejscowość na polskim wybrzeżu, jeszcze do lat 20-tych ubiegłego wieku, na terenie dzisiejszej Juraty, były tylko wydmy i sosnowy las. W 1928 roku powstała Spółka... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00