Atrakcje w Juracie

(19)

Motylarnia Port Władysławowo! - Wyjątkowa atrakcje nad Morzem Bałtyckim Jeżeli poszukujesz atrakcji na Półwyspie Helskim, która na długo pozostanie Ci w pamięci, Motylarnia Władysławow... więcej »

ul. Hryniewieckiego 2, Władysławowo

Plaża w Juracie W Juracie znajdziemy dwie plaże: szerszą i chętniej odwiedzaną położoną nad otwartym morzem - na tej plaży stoją bary i żółte osłony dla plażowiczów, kształtem przypomin... więcej »

Dojście od ul. Międzymorze

Molo w Juracie Molo w Juracie to drewniana konstrukcja o długości 320 metrów. Molo położone jest od strony zatoki Puckiej i jest przedłużeniem ulicy Międzymorze - deptaka Juraty. Molo powstało... więcej »

Przedłużenie ul. Międzymorze

Ścieżki rowerowe w Juracie Wzdłuż całej Mierzei Helskiej od Helu aż po Władysławowo można korzystać ze ścieżki rowerowej. Dalej ścieżką można przejechać z Władysławowa do Pucka. Niestety, jest o... więcej »

Loty Widokowe na Półwyspie Helskim Dysponujemy dwoma statkami powietrznymi, samolotem Cessna 172 i helikopterem Bell 407. Lot odbywa się na wysokości 300-400 m, oferując wspaniały widok n... więcej »

Mickiewicza (droga wojewódzka 216), Jastarnia

Mierzeja Helska Półwysep Helski z geograficznego punktu widzenia nie jest półwyspem, choć wyglądem półwysep przypomina. To jednak Mierzeja Helska, ponieważ powstała w charakterys... więcej »

Hel Hel to miejscowość na końcu helskiej mierzei zwanej Półwysep Helski. Prawa miejskie nadane zostały Helowi już w XIII wieku. Do XV w. Hel był ważnym ośrodkiem handlowym, później utra... więcej »

Jastarnia Od 1973 roku Jastarnia leżąca na Mierzei Helskiej jest małym (ok 4 tys. mieszkańców) miastem. Poprzednio była to cicha osada rybaków - dopiero z doprowadzeniem w latach XX-tyc... więcej »

Kuźnica Kuźnica to miejscowość, która powstała kiedy mierzeja helska była jeszcze ciągiem wysepek. Dziś, pomimo iż mierzeja jest w okolicach Kuźnicy najwęższa (ok 200 m), to jednak miejscowość... więcej »

Chałupy Chałupy to niezwykle popularna miejscowość wczasowa położona na Mierzei Helskiej, zaledwie osiem kilometrów od Władysławowa. Nazwa Chałupy pojawiła się po raz pierwszy w 1920 roku, acz... więcej »

Władysławowo Władysławowo swoją nazwę zawdzięcza królowi Władysławowi IV, który w 1635 r. zadecydował żeby zbudować tutaj fort. Dzisiejsze Władysławowo powstało w latach 50-ych XX stule... więcej »

Chłapowo Chłapowo to kiedyś nadmorska osada rybacka na Pobrzeżu Kaszubskim, aktualnie zaś, prężnie rozwija się tutaj turystyka. Chłapowo usytuowane jest na urwistym wybrzeżu klifowym, a nadbałtycka c... więcej »

Jastrzębia Góra Letnisko Jastrzębia Góra położone jest na wysokim (32.8 m n.p.m.), klifowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Miejscowość nie posiada nazbyt długiej przeszłości. Najwcześniejs... więcej »

Rozewie Rozewie przez lata słynęło z tego, że Przylądek Rozewie był najdalej na północ wysuniętym punktem Polski. Po dokładnych analizach (w 2000r.) okazało się, że punkt ten zlokalizowan... więcej »

Karwia Karwia była ongiś rybacką wioską, dzisiaj to niezwykle popularne, morskie letnisko z dwoma kąpieliskami. Historia letniska w Karwi sięga lat międzywojennych, kiedy to do Karwi zaczęli przybywa... więcej »

Jurata to wyjątkowo młoda miejscowość na polskim wybrzeżu, jeszcze do lat 20-tych ubiegłego wieku, na terenie dzisiejszej Juraty, były tylko wydmy i sosnowy las. W 1928 roku powstała Spółka Akc... więcej »

Wieża Widokowa Jest to miejsce, które warto odwiedzić. Z wieży rozprzestrzenia się przepiękna panorama na całą Juratę. Idealne miejsce, aby zrobić pamiątkowe zdjęcie, które zachwyci wsz... więcej »

ul. Świętopełka 3

Park Linowy Ju - huu!  Jest to idealna atrakcja dla wszystkich. Tutaj nie ma limitu wiekowego, niezależnie od wieku, jeżeli lubisz aktywny wypoczynek, musisz odwiedzić to miejsce. Ta atrakcja po... więcej »

ul. Wojska Polskiego 5, Jurata

Pomnik Juraty Pomnik Juraty znajduję się przy ulicy Międzymorze. Jest to obowiązkowy punkt każdej osoby, która odwiedza Juratę. Pomnik zlokalizowany jest obok fontanny, zostały one odsłonięte ... więcej »

ul. Międzymorze
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00