Gastronomia w Juracie

(14)

Dania kuchni włoskiej, pizza, dania z ryb

Restauracja Magellan to miejsce z klimatem. W menu każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie może tu zabraknąć dań rybnych. Szczególnie polecany jest tatar z łososia oraz zupa rybna. Miejsce to... więcej »

ul. Międzymorze 10, Jurata

Kuchnia polska, regionalna i europejska

Restauracja Hotelu "Morskie Oko" to miejsce, w którym możemy na chwilę zatrzymać się i zrelaksować w smaku najwyższej jakości dań oraz przepięknej atmosferze i klimacie. Szczególnie p... więcej »

ul. Wojska Polskiego 59, Jurata

Dania kuchni polskiej, włoskiej

Winiarnia to restauracja, w której można zjeść na prawdę dobre owoce morza. Dania serwowane są w ciekawy sposób. Ceny są adekwatne do porcji, krótki czas oczekiwania. Dużym atu... więcej »

ul. Międzymorze 10/51, Jurata

Kuchnia europejska, ryby, owoce morza, śniadania

Złote Piaski to miejsce, gdzie można zjeść pyszne śniadania. Porcje są na prawdę spore. Panuję tu artystyczny klimat. Szczególnie polecane przez klientów dania to: łosoś gotowany w po... więcej »

ul. Ratibora 27, Jurata

Kuchnia europejska, pizza, owoce morza

Bar, w którym można zjeść na prawdę dobrą pizze i napić się orzeźwiającego napoju, w gorący dzień. Obsługa bardzo miła i profesjonalna.  więcej »

ul. Wojska Polskiego 27, Jurata

Kuchnia japońska i tajska, dania rybne, owoce morza

Jeżeli ktoś, będąc w Juracie, ma ochotę przenieść się do Japoni i Tajlandii to Matsu Sushi & Thai jest idealnym miejscem. Idealny klimat i pyszne jedzenie.  więcej »

ul. Wojska Polskiego 49, Jurata

Kawa, napoje, desery

Cafe Elite to kawiarnia w Juracie, którą obowiązkowo trzeba odwiedzić. Można tu zjeść najlepsze ciasta w mieście i napić się najlepszej kawy. Tutaj dań, które kojarzą nam się wyłaczni... więcej »

ul. Międzymorze 84, Jurata

Desery, koktajle

Ciekawe miejesce w Juracie, które warto odwiedzić. Można tu zjeść coś słodkiego i napić się czegoś orzeźwiającego. więcej »

ul. Wojska Polskiego 28, Jurata

Desery, ciasta, wina

W tej kawiarni można na prawdę dobrze zjeść i napić się bardzo dobrego wina, które jest dobierane do każdego wybranego przez klienta dania. Można przyjść w godzinach porannych. Śniadania są... więcej »

ul. Wojska Polskiego 49, Jurata

Kuchnia polska i europejska, ryby

Malibu to miejsce z prawdziwym klimatem, gdzie można dobrze zjeść. Restauracja dostsowana do najmłodszych gości, którym szczególnie polecane są naleśniki.  więcej »

ul. Ratibora 27, Jurata

Kawa, napoje, desery

Arkadia to kawiarnia, w której trzeba zatrzymać się na chwilę, na coś słodkiego, orzeźwiający koktajl i pyszną kawę. Miejsce to znajduję się w centrum Juraty, więc nikt nie będzie miał probl... więcej »

ul. Wojska Polskiego 14, Jurata

Kuchnia europejska, pizza, owoce morza

Polinezja to miejsce, do którego podczas urlopu w Juracie, koniecznie trzeba wpaść na pysznego dorsza. Kto raz był w tej restauracji, na pewno wróci do niej, przy każdej możliwej okaz... więcej »

ul. Mestwina 51, Jurata

Kuchnia tajska i japońska

Silk and Spicy to wykwitne miejsce dla smakoszy kuchni japońska i tajskiej, które są uznane za najlepsze na świecie. Można się zakochać w magi orientalnych potraw, które są serwowane... więcej »

ul. Al. Wojska Polskiego 49, Jurata
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00