widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi w Juracie (39)

Jurata noclegi nad morzem

Jurata noclegi nad morzem

Gdzie spędzić urlop nad morzem? Wielu turystów wybiera Juratę. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Jurata Noclegi - pojawiają się tysiące wyników. Dziwnów to bardzo bogata baza turystyczna. Mamy do wyboru hotele, apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe, domki czy pola namiotowe. Decydując się na tanie noclegi w Juracie warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, gdy jedziemy większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe. Niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od plaży, choć w Juracie, położonej na Półwyspie Helskim, nie są to duże odległości.

Najtańsze noclegi w Juracie zaczynają się już od 50 zł od osoby za dobę - to głównie oferta pokoi gościnnych. Oferta domków letniskowych rozpoczyna się w okolicach 80 zł od osoby za dobę - pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Cena apartamentów w Juracie rozpoczyna się od około 100 zł od osoby za dobę, choć można znaleźć i tańsze obiekty - droższe też. Ceny w hotelach rozpoczynają się w okolicach 140 zł od osoby za dobę.
Jurata to znany, nadmorski kurort. To miejsce, w którym działa wiele hoteli, pensjonatów, ale najliczniejszą grupę obiektów noclegowych stanowią apartamenty i pokoje gościnne.
Jurata to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna z bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0