Opis

Zapraszamy do spędzenia urlopu w jednej z najładniejszych polskich miejscowości nadmorskich Juracie. Położonej na Półwyspie Helskim nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucka w lesie sosnowym, gdzie od 1996 roku prowadzimy camping. Bliskość wody, cisza i spokój stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Jest to idealne miejsce dla wszystkich pragnących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Stałymi naszymi klientami są rodziny z dziećmi oraz osoby ceniące spokój. Wspaniała atmosfera, jaka panuje u nas sprawia, że większość naszych Gości przyjeżdża do nas ponownie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy Magdalena i Piotr Pszczółkowscy

Wyposażenie

Oferujemy Państwu miejsca pod przyczepy campingowe, campery i namioty. Posiadamy również do wynajęcia przyczepy campingowe. Od 2011 oferujemy również Państwu komfortowe pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi oraz apartamenty. Na terenie campingu znajdują się sanitariaty z ciepłą wodą, ogólnodostepna kuchnia, mini-bar.

Szanowni Państwo w celu podwyższenia standardu świadczonych przez nas usług w roku 2011 odalisśmy do państwa dyspozycji nowy budynek. Znajdują się w nim m.in. sanitariaty, kuchnia, mini-bar. A także 14 komfortowych pokoi. Zapraszamy. POLE CAMPINGOWE Powierzchnia jaką zajmuje nasz camping to ok. 5000m2, cały obiekt jest ogrodzony, oświetlony i dozorowany.

Camping jest otoczony lasem posiada trawiaste podłoże i jest częściowo zadrzewiony. Przygotowaliśmy dla Państwa stanowiska dla przyczep campingowych i camperów z możliwością podłączenia do prądu oraz miejsca pod namioty. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, mikrofalówkę, czajnik, lodówkę oraz podstawowe naczynia kuchenne. Do najbliższego sklepu spożywczego jest ok. 250m, do wejścia na plażę 50m a do centrum Juraty ok.700m.312 wyświetleń w 2023r.
CARAVANING JURATA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jurata.info.pl

+48 586 752 067 +48 601 733 474
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00