CARAVANING JURATA

Wojska Polskiego 67, Jurata

Zapraszamy do spędzenia urlopu w jednej z najładniejszych polskich miejscowości nadmorskich Juracie. Położonej na Półwyspie Helskim nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucka w lesie sosnowym, gdzie od 1996 roku prowadzimy camping. Bliskość wody, cisza i spokój stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Jest to idealne miejsce dla wszystkich pragnących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Stałymi naszymi klientami są rodziny z dziećmi oraz osoby ceniące spokój. Wspaniała atmosfera, jaka panuje u nas sprawia, że większość naszych Gości przyjeżdża do nas ponownie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy Magdalena i Piotr Pszczółkowscy


Oferujemy Państwu miejsca pod przyczepy campingowe, campery i namioty. Posiadamy również do wynajęcia przyczepy campingowe. Od 2011 oferujemy również Państwu komfortowe pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi oraz apartamenty. Na terenie campingu znajdują się sanitariaty z ciepłą wodą, ogólnodostepna kuchnia, mini-bar.

Szanowni Państwo w celu podwyższenia standardu świadczonych przez nas usług w roku 2011 odalisśmy do państwa dyspozycji nowy budynek. Znajdują się w nim m.in. sanitariaty, kuchnia, mini-bar. A także 14 komfortowych pokoi. Zapraszamy. POLE CAMPINGOWE Powierzchnia jaką zajmuje nasz camping to ok. 5000m2, cały obiekt jest ogrodzony, oświetlony i dozorowany.

Camping jest otoczony lasem posiada trawiaste podłoże i jest częściowo zadrzewiony. Przygotowaliśmy dla Państwa stanowiska dla przyczep campingowych i camperów z możliwością podłączenia do prądu oraz miejsca pod namioty. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, mikrofalówkę, czajnik, lodówkę oraz podstawowe naczynia kuchenne. Do najbliższego sklepu spożywczego jest ok. 250m, do wejścia na plażę 50m a do centrum Juraty ok.700m.

Zobacz więcej

Udogodnienia

shared_kitchen

Kuchnia ogólnodostępna

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

115 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 436 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0