Dom PRZEDWIOŚNIE

W. Polskiego 15, Jurata

Jurata – Dom PRZEDWIOŚNIE zaprasza na wypoczynek i wczasy nad morzem przez cały rok !!! Jurata pokoje – czyli Dom Przedwiośnie zaprasza wszystkich na wyjątkowe wczasy nad morzem przez cały rok. Dom został wybudowany przez naszych przodków bardzo dawno bo 1934, a my unowocześniając go, przystosowaliśmy obiekt do roli jaką pełni do dnia dzisiejszego tworząc komfortowe pokoje w Juracie.

Nasz Dom położony jest w samym centrum Juraty, 300 m od samej zatoki i 150 m od morza. Jurata apartamenty otoczone są drzewami i ogrodem co sprawia, że jest to miejsce doskonałe do spędzenia swojego urlopu w absolutnej ciszy i wymarzonym spokoju. Jurata pokoje gościnne przygotowane mają dla Państwa pokoje 2,3,4 – osobowe wyposażone w łazienki i TV, oraz darmowe miejsce parkingowe znajdujące się przed budynkiem.

Dla dzieci urządziliśmy plac zabaw, stół do ping-ponga, a na południa i wieczory do dyspozycji naszych gości mamy grill. Jurata pokoje DOM PRZEDWIOŚNIE zaprasza wszystkich na wymarzony wypoczynek nad morzem. Organizujemy: wczasy wypoczynek weekendowy wypoczynek świąteczny sylwester szkolenia, narady bankiety, imprezy okolicznościowe Na śniadanie oferujemy stół szwedzki.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!!!


Pokoje 2-osobowe 3-osobowe 4-osobowe Wyposażenie TV/SAT telefon (w obiekcie) WC natrysk umywalka lodówka (część + obiekt) czajnik naczynia kuchnia do dyspozycji sprzęt plażowy

Zobacz więcej

Udogodnienia

shared_kitchen

Kuchnia ogólnodostępna

privat_bathroom

Prywatna łazienka

tableware

Zastawa stołowa

beach_equipment

Sprzęt plażowy

ping_pong

Tenis stołowy

tv

Telewizor

grill

Grill

playground

Plac zabaw

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

209 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 664 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0