Opis

Jurata – Dom PRZEDWIOŚNIE zaprasza na wypoczynek i wczasy nad morzem przez cały rok !!! Jurata pokoje – czyli Dom Przedwiośnie zaprasza wszystkich na wyjątkowe wczasy nad morzem przez cały rok. Dom został wybudowany przez naszych przodków bardzo dawno bo 1934, a my unowocześniając go, przystosowaliśmy obiekt do roli jaką pełni do dnia dzisiejszego tworząc komfortowe pokoje w Juracie.

Nasz Dom położony jest w samym centrum Juraty, 300 m od samej zatoki i 150 m od morza. Jurata apartamenty otoczone są drzewami i ogrodem co sprawia, że jest to miejsce doskonałe do spędzenia swojego urlopu w absolutnej ciszy i wymarzonym spokoju. Jurata pokoje gościnne przygotowane mają dla Państwa pokoje 2,3,4 – osobowe wyposażone w łazienki i TV, oraz darmowe miejsce parkingowe znajdujące się przed budynkiem.

Dla dzieci urządziliśmy plac zabaw, stół do ping-ponga, a na południa i wieczory do dyspozycji naszych gości mamy grill. Jurata pokoje DOM PRZEDWIOŚNIE zaprasza wszystkich na wymarzony wypoczynek nad morzem. Organizujemy: wczasy wypoczynek weekendowy wypoczynek świąteczny sylwester szkolenia, narady bankiety, imprezy okolicznościowe Na śniadanie oferujemy stół szwedzki.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!!!

Wyposażenie

Pokoje 2-osobowe 3-osobowe 4-osobowe Wyposażenie TV/SAT telefon (w obiekcie) WC natrysk umywalka lodówka (część + obiekt) czajnik naczynia kuchnia do dyspozycji sprzęt plażowy208 wyświetleń w 2023r.
Dom PRZEDWIOŚNIE

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jurata.info.pl

+48 586 752 105 +48 501 640 077
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00