Willa EWA

Sosnowa 7, Jurata

Zapraszamy do Willi Ewa w Juracie. Kontynuujemy dzieło naszych przodków ,którzy od powstania naszej miejscowości zajmowali się obsługą turystów.

Oferujemy możliwość wynajęcia pokoi 2,3,4-osobowych, "studia"- (dwa pokoje z łazienką), apartamentu mansardowego dla 5-6 osób i nowo wybudowanego domu z dwoma pokojami oraz dwoma mini apartamentami dwupokojowymi wraz z aneksami kuchennymi. W ogrodzie jest miejsce na grilla. Ponadto jest możliwość wypożyczenia rowerów i zaparkowania samochodów na terenie posesji. Dysponujemy miejscami dla 9 samochodów. Przy naszej willi znajduje się przejście łączące Morze Bałtyckie z Zatoką Pucką - do zatoki jedynie 100 metrów. Z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko do plaż, deptaku, boiska - idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku.

Dysponujemy rownież łóżeczkiem, wanienką, krzesełkiem do karmienia dla małego dziecka. Zainteresowanym udostepniamy pralkę. W okresie wakacyjnym wynajmujemy pokoje w sekwencjach tygodniowych weekend-weekend, a po sezonie minimalny czas pobytu to 2 noclegi. Warunkiem dokonania rezerwacji pokoi i apartamentów jest wpłata zadatku na podane konto. Na terenie naszego miasta obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 2 zł od osoby za dzień pobytu.

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

226 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 435 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0