Opis

Zapraszamy do Willi Ewa w Juracie. Kontynuujemy dzieło naszych przodków ,którzy od powstania naszej miejscowości zajmowali się obsługą turystów.

Oferujemy możliwość wynajęcia pokoi 2,3,4-osobowych, "studia"- (dwa pokoje z łazienką), apartamentu mansardowego dla 5-6 osób i nowo wybudowanego domu z dwoma pokojami oraz dwoma mini apartamentami dwupokojowymi wraz z aneksami kuchennymi. W ogrodzie jest miejsce na grilla. Ponadto jest możliwość wypożyczenia rowerów i zaparkowania samochodów na terenie posesji. Dysponujemy miejscami dla 9 samochodów. Przy naszej willi znajduje się przejście łączące Morze Bałtyckie z Zatoką Pucką - do zatoki jedynie 100 metrów. Z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko do plaż, deptaku, boiska - idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku.

Dysponujemy rownież łóżeczkiem, wanienką, krzesełkiem do karmienia dla małego dziecka. Zainteresowanym udostepniamy pralkę. W okresie wakacyjnym wynajmujemy pokoje w sekwencjach tygodniowych weekend-weekend, a po sezonie minimalny czas pobytu to 2 noclegi. Warunkiem dokonania rezerwacji pokoi i apartamentów jest wpłata zadatku na podane konto. Na terenie naszego miasta obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 2 zł od osoby za dzień pobytu.90 wyświetleń w 2023r.
Willa EWA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jurata.info.pl

+48 505 551 186 +48 586 752 525
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00